Zwiedzaliście Park Jurajski wraz z grupą turystów, kiedy nagle doszło do awarii zasilania. Przewodnik wyszedł jakiś czas temu aby poszukać innych ocalałych Wam zostawiając zadanie dostania się do zamkniętego w skrzyni telefonu satelitarnego oraz odnalezienie numeru telefonu do ochrony parku. 

Na wykonanie zadania macie godzinę, po tym czasie wyczerpie się paliwo w generatorze prądu i zasilanie awaryjne się wyłączy, a dinozaury dostaną się do budynku.

Udało Wam się dostać do bazy Imperium. W pomieszczeniu, w którym jesteście znajduje się tajemnicza skrzynia, co do której macie podejrzenia, że wewnątrz niej znajdują się  plany najnowszej stacji bojowej Imperium. Czas na wykonanie zadania jest jednak bardzo ograniczony, wiecie, że po upływie dokładnie godziny przyjdzie patrol Szturmowców. Od powodzenia Waszej misji zależy przetrwanie Rebeli. Przed tym momentem plany muszą być Wasze.

 

Cennik - Escape Game

 

godzina gry Escape w wybranej tematyce i 1,5 godziny zabawy na sali zabaw

(od poniedziałku do czwartku)

400 zł

godzina gry Escape w wybranej tematyce i 1,5 godziny zabawy na sali zabaw

(od piątku do niedzieli)

650 zł

Twoje dziecko uwielbia rozwiązywać zagadki? Urządź mu urodziny z godzinną grą typu Escape.

Uczestnicy urodzin zmierzą się z zagadkami znajdującymi się w tajemniczej skrzyni, na wykonanie zadania będą mieć dokładnie 60 minut.

W przyjęciu może wziąć udział grupa od 4 do 10 dzieci (w wieku od 9 do 12 lat).

W zestawie:

- Gra typu Escape

- półtoragodzinne przyjęcie klasyczne:


  
Teatr Groteska
jesteśmy wyobraźnią dzieci