Co roku organizujemy imprezy dla naszych najmłodszych gości:

  • Całonocną Impreza Halloweenowa,
  • Zabawa Halloween dla najmłodszych i dla starszych dzieci,
  • Całonocna Impreza Andrzejkowa,
  • Andrzejki dla najmłodszych i dla starszych dzieci,
  • Impreza Mikołajowa,
  • Zabawa Sylwestrowa,
  • Całonocny Bal Karnawałowy,
  • Bal Karnawałowy

 

 

Proponujemy Państwu zorganizowanie warsztatów z okazji Świąt: Bożego Narodzenia oraz Wielkanocnych. Wykonywanie samodzielnie ozdób choinkowych, malowanie baniek, ozdabianie pierniczków, nauka filcowania czy tradycyjnych metod ozdabiania pisanek to jedne z wielu zajęć czekających na uczestników Warsztatów Świątecznych. Samodzielnie wykonane prace będą wspaniałą pamiątką dla najmłodszych i staną się wyjątkowymi ozdobami świątecznymi. Moc atrakcji sprawi, że nikt nie będzie się nudził, a wokół zapanuje świąteczny nastrój. 

Atrakcyjny wypoczynek letni dla dzieci pracowników Państwa firmy – zapraszamy do organizowania wyjazdów i półkolonii z Anikino. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wypoczynku dla dzieci. Zajęcia prowadzone są przez Animatorów, którzy współpracują z nami od lat, dzięki czemu najlepiej znają potrzeby naszych małych klientów.

Zajęcia mogą odbywać się w Anikino lub u Państwa w firmie, w dogodnych godzinach. Możemy zapewnić 2 posiłki dziennie: drugie śniadania i obiady. Zapewniamy atrakcyjny program, wycieczki, gry i mnóstwo dobrej zabawy oraz pamiątki na koniec każdego turnusu.

Możemy również zaproponować organizację 5-dniowych wypoczynków integracyjnych organizowanych w podkrakowskich miejscowościach rekreacyjnych dla dzieci pracowników Państwa firmy. Program dopasujemy do zainteresowań i potrzeb dzieci, każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Gwarantujemy mnóstwo gier terenowych, wspaniałe bale, ogniska oraz wiele zabawy. Firmowe Letnisko to również okazja do integracji pracowników Państwa firmy. W każdym turnusie zaprosimy rodziców uczestników letniska na wspólne ognisko, gdzie podczas zabawy z dziećmi i współpracownikami będą mogli odpocząć i zrelaksować się w miłej atmosferze.

Wszystkie formy wypoczynku zgłoszone są do kuratorium.


  
Teatr Groteska
jesteśmy wyobraźnią dzieci